شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 187

11,883 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 نوم في

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع 8,260,000!

    Realtors logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م نص تشطيب دقايق من التسعين الشمالى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فيو لاندسكيب و بأقل سعر 13مليون

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام بتشطيب كامل وفيو على جاردن خاصة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة في كمبوند ازاد التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات شقه تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب High End جاهزة دقايق من الAUC برايم فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي متكرر 171م بمقدم 36% نورث هاوس سداد3سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف في ماونتن فيو اي سيتي استلام فورى

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم في الماركت شقة 3 غرف استلام سنة متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري في كمبوند فيفث سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى تاج سيتي باقل مقدم 3غرف جاردن فيو

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري أرضي بجاردن 230م-مقدم35% بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في تاج سيتي باقل سعر استلام فوري

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 163م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10سنوات تشطيب كامل استلام فوري

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م مفروشة للبيع في كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في كمبوند سوديك

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر اكثر من رائع فيو لاند سكيب متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م نص تشطيب خطوات من شارع التسعين

    Envigo Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة شقة بجاردن جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع