شقق 3 غرفة نوم للبيع في فيليت, صفحة 8

384 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٨١٠٬٣٧٦ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى على اقساط ومفروشه بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١١٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Sodic Villette – سكاي كوندوز 184متر

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري ف فيليت سوديك سكاي كوندوز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك فيليت سكي كوندوس للبيع باقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في فيليت سوديك اقل من ماركت 188م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت سوديك – سكاي كوندوز بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع داخل كمبوند سوديك فيليت

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر - اطلاله كامله علي حديقه و حمام سباحه - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله علي حديقه - بحري - استلام فوري - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة جوا فيلا +حمام سباحة خاص متشطبة سوديك

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-ارخص شقة160م فيو جاردن موقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه فوري كمبوند سوديك فيليت

    clear scope logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس بأميز و ارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي بالتكييفات بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨٩٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في فيليت سوديك متشطبه بالتكيفات في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في سوديك فيليت بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سوديك ڤيليت متشطبة الترا سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ريسيل في أفضل موقع سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سوديك فيليت متشطب بالكامل ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع متشطبه بالكامل بالتكيفات في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن 3غرف نص مفروش تكملة اقساط في فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من سوديك سكاي كوندوز استلام فوري

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع