شقق 2 غرفة نوم للبيع في فيليت

153 عقارات أخرى
  • 29

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في سوديك فيليت بسعر مميز ريسيل بالفرش

    clear scope logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين باطلاله مميزه على المساحات الخضراء

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبه بالكامل مطله على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري فى فيليت سوديك بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٥٥٧٬٩٦٠ جنيه

    شقة بمقدم و اقساط في فيلِت سوديك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • فيليت كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١١٥٬٧١٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,فيليت

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع 2 تراس استلام فوري أقساط حتى 2032

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالفرش تشطيبات راقية يافضل سعر في فيليت

2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة في سوديك اقل مقدم واستلام قريب علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نصف تشطيب باقل سعر وفيو مميز

    ERE logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٦١٬٦٨١ جنيه

    شقه فاخره غرفتين للبيع بفيو مميز وسعر لقطه

    ERE logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل بالتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة متشطبة بحري في فيليت V-Residence

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبFlexi في فيليت سوديك شقة في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين تكملة اقساط في (V Residence)

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضى غرفتين متشطبه للبيع

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٣٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز غرفتان في سوان ليك للبيع متشطبة استلام27

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل أقساط لمدة 4 سنوات

    Do estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلت سوديك (V Residence) | تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة متشطبة في سوديك

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو في فيليت من سوديك قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 2 غرفه نوم في فيليت سوديك

    I-Zone logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من سعر السوق فرصة مميزة شقه للبيع فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه غرفتين للبيع بفيو واسع علي حمام سباحه

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٢٬١٨٩ جنيه/متر مربع