شقق 3 غرفة نوم للبيع في بلوتري كومباوند

54 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٣٠٬٨٤٩ جنيه

    شقة نصف تشطيب بأقل سعر في للبيع في بلو تري التجمع

    Key Point for real estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط بأقل مقدم بكمبوند بلوتري التجمع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم ١٠٪ بجوار النادي الأهلي بالتجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مقدم واقساط استلام 2027 Blue tree

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بدون مقدم تقسيط 10 سنين اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٥٨٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 10% تقسيط على 8 سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوتري بمقدم 10% تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 10% تقسيط على 8 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على ٨ سنوات في بلوتري القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 10% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط على ٨ سنوات بجوار النادي الأهلي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 10% تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالتقسيط على ٨ سنوات في بلوتري التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في بلوتري التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط لمدة ٨ سنوات بجوار النادي الأهلي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم ٥٪ تقسيط على ٨ سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في بلوتري التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بلوتري شقة للبيع في التجمع من سكاي ابوظبي

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بلو تري احسن موقع في المشروع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نموذجية نصف تشطيب بإطلالة على اللاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف نص تشطيب بموقع هادئ وإطلالة مفتوحة

    Aqar Misr logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع