شقق 3 غرفة نوم للبيع في فيليت, صفحة 11

385 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع في فيليت سوديك

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن في كمبوند فيليت سوديك موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٩٢٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة ريسيل في سوديك فيليت موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-3/4 تشطيب-استلام فورى

    Selective logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بموقع متيمز جدا للبيع في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل من سعرها استلام فورى - فى فيليت من سوديك

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس226م متشطبه استلام فوري بكمبوند سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في سوديك فيليت -بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٧٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك فيليت اقل من ماركت موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالتكيفات بأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت أفضل تقسيمة وأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    عيش كل لحظة براحه في بيت احلامك بسعر مناسب

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في فيليت – سكاي كوندوز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في فيليت سوديك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز للبيع باقل سعر في سكاي كوندز

    El Kateb Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات-أقل سعر في الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت في موقع متميز جداً

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت سوديك(سكي كوندوس) موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت سوديك شقة على اكبر فيو مفتوح اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣١٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقه 181م في فيليت -اوبن فيو

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٧٣٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت شقة جاردن ريسيل موقع مميز اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في فيليت سوديك شقة لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 3 غرف في فيليت سوديك اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع