شقق 3 غرفة نوم للبيع في فيليت, صفحة 4

385 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالتكيفات و العفش - موقع مميز - متبقي اقساط

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٤٬٩٠٤٬٥١٠ جنيه

    شقة مستقلة من سوديك متشطبه بالتكيفات قسط علي 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٠م للبيع | سكاي كوندوز | فيليت التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة تراس واسع متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز ل شقة 3 غرف - تشطيب كامل - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت سكاي كوندوز

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199 متر متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قل سعر للبيع شقة 3 غرف بأميز و ارقى موقع

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي المفتاح شقة في سوديك بمقدم 6 مليون علي 8 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة متشطبة الترا يسوبرلوكس جاهز للسكن

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر في جولدن سكوير مميزه استلام فوري

    MD Signature logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر واستلام فورى ع اللاندسكيب- 3 غرف -سوديك

    East wing logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع فيليت Sky condos ,

    Brokerage Hub logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188 م² للبيع – فيليت، سوديك (سكاي كوندوز)

    Property Network logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في سوديك فيليت سكاي كوندوز

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في Sodic Villette – V Residence | أرضي بجاردن

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٥٪ وقسط على ١٠ سنوات استلام 2030

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فقط فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز للبيع في سوديك فيليت

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة جاهزة للسكن فيو مفتوح|تكيفات

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٣٬٤٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م دابل فيو عليpool استلام فوري متشطبه فيليت

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣١٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه181م اوبن فيو في سوديك فوري جاهزه علي السكن

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٧٦٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه كورنر استلام فوري متشطبه دابل فيو بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيليت 177م متشطبة فيو مميز بسعر لقطة جدا

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٦ جنيه/متر مربع