تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 2

201 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك جاردن فيل – موقع

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬١١٥٬٠٠٣ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بلوكشن مميز بااقل مقدم

    Momentum logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬١١٥٬٠٠٢ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بلوكشن مميز بمقدم مغري

    Momentum logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬١١٥٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بلوكشن مميز بمقدم مميز

    Momentum logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت ميدل 3 غرف للبيع نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في هايد بارك نيو كايروا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس ريسيل في هايد بارك بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلام فوري بأقل سعر لسرعة البيع

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه متسطب بالكامل استلام فوري-هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري ريسيل سعر مميز بمقدم واقساط

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦١٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري تكمله اقساط في هايد بارك

    متصدر

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بمقدم واقساط 10س في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 398م استلام فوري في اميز موقع

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بأقل سعر في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في اميز لوكيشن في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس استلام فوري بتقسيط 4 سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مازونيت استلام فوري في اميز موقع في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٦٥٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل سعر تقسيط 4 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٦١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاردن فيلا للبيع داخل هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميدل - استلام فورى - موقع مميز ,,,

    Gate real estate marketing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت كورنر فخم للبيع في هايد بارك بتشطيب مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت, متشطب, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت ميدل استلام فوري المساحه الكبيره لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | تاون هاوس جاهز في هايد بارك

    Premier Property logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٥١٩ جنيه/متر مربع