تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 3

201 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - استلام فوري - سعر لقطه -فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري و جاهزه للمعيشه في هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كلاسيكي استلام فوري بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت ميدل 3 غرف للبيع نص تشطيب

    متصدر

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة إجمالية 320 متر، متشطب تشطيب كامل

    Strive Reality logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن بسعر أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بموقع مميز و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كلاسيك في هايد بارك فيو بحري

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر بتقسيط 7 سنين استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب بالمطبخ فيولاندسكيب بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فوري متشطب بالفرش في هايد بارك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك بأقساط على 10 سنين

    Crafters Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 3 غرف مميز للبيع في هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل ومفروش جزئياً بسعر مميز

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اقل من سعر السوق بموقع مميز

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط على مناظر طبيعية فى هايد بارك

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل من سعر السوق استلام فوري -هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في هايد بارك باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك 261متر+208متر

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت ميدل 3 غرف للبيع نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك – أقل سعر في السوق

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨١٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس استلام 2026 فى هايد بارك التجمع

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٣٨٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت,تاون, متشطب, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تكمله اقساط في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع