تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في هايد بارك

201 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٣٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري ب 10% مقدم فقط في هايد بارك التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت, متشطب, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت,تاون, متشطب, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقساط بهايد بارك التجمع الخامس للبيع

    East wing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٨٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في موقع متميز في قلب المدينة علي ال90

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٩٤٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٥٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح تاون هاوس بهايد بارك بمقدم 5% واقساط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢١٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس فوري بـ16 مليون كاش او مقدم 2,5 مليون

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل موقع مميز استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس استلام فوري متشطب بالكامل

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت, متشطب, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت ميدل 3 غرف للبيع نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٧٢٬٢٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك – استلام فوري

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في هايد بارك تاون هاوس متشطب استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف تشطيب بحري في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب الترا سوبر لوكس للبيع - هايد بارك

    Rank For Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر شقة استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متوسط ​​للبيع هايد بارك فلل جاردن

    Premier Property logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل تاون هاوس لقطه متشطب بالتكييفات فيو لاندسكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري و جاهزه للمعيشه في هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس فوري بـ16 مليون كاش او مقدم 2,5 مليون

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل باقل من سعر الشركه استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت كورنر للبيع في هايد بارك استلام فوري

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع