عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 23

569 عقارات أخرى
  • 27

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطب بالفرش والاجهزة بمدينتي ساوث بارك

    اشتري بيتك logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة في قلب سرايات المعادي للبيع

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 300م للبيع بالفرش في كمبوند امام الAUC

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش مودرن للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    ERE logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالفرش كامل في المنطقة الأولى بمدينة نصر

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • ريفان

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٩٬٧٥٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eltaamer Arabian
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ريفان

    1 - 4 غرفة

  • 7

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - مفروشة - برايم لوكيشن - جاهزه للسكن

    Elshams Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 360م للبيع بانوراما حديقة المريلاند

    Experience Real Estate logo image

    شارع السعادة, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٤ غرف بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس - مفروش

    Good Vibe Homes logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون مفروش بالكامل -برايم لوكيشي -فيو لاندسكيب

    Remax The Address logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧١٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١١٧٬٦٠٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,ميدتاون إيست

    2 - 4 غرفة

  • 12

    دوبلكس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 265م للبيع فى سوديك ايستاون

    I-Zone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    f sale Sodic EastownSodic Eastown ground floor.

    Homes Real Estate & Commercial logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل للبيع في قطامية ديونز 474م

    Bond & Key logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٤ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس للبيع في افض

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بحديقة في District 5

    Q VISION logo image

    شارع مركز العبد الطبي, السلام الغربية, مدينة السلام, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اكاسا ميا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٤٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اكاسا ميا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل في هايد بارك|جاهزللسكن

    Merak Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس | للبيع | دجلة المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع 210, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    سطح

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف | للبيع | سريات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع 15, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس | للبيع | دجلة المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ذا 101

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦٠٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Attal Holding Properties
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زا 101

    2 - 4 غرفة

  • كوكون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Land Developers
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,كوكون

    3 - 4 غرفة