عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 17

569 عقارات أخرى
  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Lake View Residence بحمام سباحة

    Global Marketing Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٠٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل للبيع | موقع مميز للغايه |

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيل فيو ريزيدنس- فور سيزونز، 4 غرف نوم، 400 متر

    Crafters Real Estate logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على مساحة ٤٠٠ مأرقى مناطق الشويفات بالتجمع الخامس.

    Waystar Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند زيزينيا امام الAUC وPoint90

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • ريفييرا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٨٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفيرا هايتس

    3 - 4 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر أقل من سعر السوق - مفروش بالكامل

    New Capital Home. logo image

4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٦٧٤٬٨٩٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز لاندسكيب بقسط على 8 سنين فقط .

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٥٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 4 غرف للبيع متشطبه فيو لاندسكيب بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع علي كورنيش النيل مباشرة بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس مفروشه بالكامل للبيع داخل هايد بارك

    Ninety Two logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لوميا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٩٠٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dubai Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة ار 7,لوميا ريزيدنس

    1 - 4 غرفة

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس بإطلالة مميزه

    Ninety Two logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت فيو جاردن

    Conquer Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس وسط للبيع أزار إنفينيتي

    Conquer Properties logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام يونيو 2026 تشطيب كامل بالمطبخ و التكييفات

    Omaa Property Consultant logo image

    أمورادا بارك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • شيراتون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٩٦٬٤٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Margins Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,شيراتون ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالفرس للبيع بسعر مميز فيولاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فندقي للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف أستلام فوري متشطب بالـR3 وبمقدم1.2%فقط

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 314م أرض – حمام سباحة خاص –

    Golden Vision logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٥٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل مع مطبخ و أجهزة الكهربائية

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • تريانجل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٦٨٨٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,تريانجل

    4 - 5 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك باقل سعر فيلا ثنائي تشطيبات خاصه في مدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٤٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين في مدينتي متشطب نموذج أ تشطيب خاص بسعر مميز

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٧٧٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مفيدا موقع متميز

    Selection Code logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في بوليفاردميفيدا ع شارع البحيره

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٣١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع فرش مودرن كمبوند لورا موقع مميز

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نوتيون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Town Writers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نوشن القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة