عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 35

1,396 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ليك فيو التجمع متشطبة فرش وأجهزة

    Compound Hekaya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م للبيع باقل سعر في كمبوند باتيو اورو

    views investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش بالكامل في كمبوند ميفيدا –

    sms for RealEstate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فرصة استثمارية لا تُعوض في قلب بام هيلز!

    The Homies logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره مفروشة للبيع في كمبوند أزاد بجاردن خاصة

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اي فيلا روف ٢٣٥م للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤م للبيع في الباتيو اورو تشطيب ايطالي

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس بالفرش للبيع في كمبوند ليك فيو (Lake view)

    Circle Realestate logo image

4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة ١٩٠م للبيع في ايستاون سوديك

    Circle Realestate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩١٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا فيلدج بالم هيلز-اقل سعر شقة 146م مفروشة بالكامل

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل مقدم10%فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس بمطبخ و تكييفات للبيع في فيليت

    Home Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م مفروشة للبيع في كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 1000م للبيع بحمام سباحة خاص ف ليك فيو

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 3نوم بحديقة للبيع كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو-فيلا 600م مفروشة بالكامل دايركت عالبحيرة

    YaKan Properties logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 280م بالتجمع امام مول اربيلا بلازا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلِكس للبيع لقطة فيو مميز استلام فيو ف ايستاون

    Brokers Hub logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريو جاردنز شقة مفروشه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في فيليت شقة 3 غرف بالفرش لوكيشن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروشة بموقع متميز فى ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة مفروشة مباشرةً علي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو دوسيت

    Experts Home logo image

7

    7

    ٧٦٠ متر مربع

    ١١١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ٣٠٥م للبيع في بورتو نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٢ جنيه/متر مربع