عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 32

1,396 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Mivida – القاهرة الجديدة مفروشة بالكامل

    Element Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية متاحه للبيع بحمام سباحة خاص في ليك فيو

    Ninety Two logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحمام سباحة للبيع في ارابيلا بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحسن سعر استلم بكره بيع فوري الحق كلمنا!

    Housey logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مفروشة بحمام سباحة -اسوار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن مفروشة استلام فوري - تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا 325 متر بجاردن خاصة 60 متر استلام فوري

    MD Signature logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 متر بحديقة 198متر مميزة تشطيب كامل بالفرش

    MD Signature logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م بنت هاوس للبيع جايد امام بوابة ٢٤ الرحاب

    Home Approach logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو, شقة متشطبة تشطيب حديث بالفرش, فيو مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش بالكامل تشطيب سوبر لوكس– ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش استلام فوري للبيع في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر دوبلكس مفروش في ستون ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٢٧١٬٩٠١ جنيه

    اي فيلا بتصميم واسع للبيع في ماونتن 1.1

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٦٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٤٢٬٣٦٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن 1.1 موقع مميز جدا

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو مميز على لاندسكيب بقسط 10سنين.

    Apart Real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو مميز على لاندسكيب بقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٣٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار شقة مؤجرة 210 متر 3 غرف نوم مفروشة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    مارفيل سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بحري استلام فوري مفروشه و متشطبه

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فيو بالكامل على لاندسكيب بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل باقل مقدم و قسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر في وحدة غرفتين استلام فوري امام AUC

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400الف شقة متشطبة فوري بمقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة امام AUC علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع