عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 40

1,396 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 540 متر مميزة 6 غرف نوم مفروشة بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر مجهز بالكامل - جاهز للاستلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو استلام قريب

    Selection Code logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة مودرن وفاخرة 720 م بحديقة وحمام سباحة

    City One logo image

7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3غرف مفروشة بالكامل وفيو ع حمام السباحة

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه ومتشطبه في موقع مميز اقل سعر في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون أستلام فــــــــــــوري بالاجهزة أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة قوية في ZED East – متشطب والباقي 500 ألف فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون في تاج سيتي بالفرش بحمام سباحه

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا مُشطبه للبيع في ماونتن ڤيو هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Villa with a Private Swimming Pool for sale

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه سوبر لوكس مفروشه في ( باتيو اورو التجمع)

    Gold Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ارضي للبيع تشطيب كامل مع تكيفات ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش في ليك فيو ريزيدنس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميفيدا متشطب بالكامل بموقع مميز بحري....

    Crafters Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف اقرب استلام خصم 40% لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقرب استلام خصم40% لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات استلام فوري قسط ع10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف+ناني فيو حمام سباحة متشطبة بالفرش في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن في سوديك إيستاون بأقل سعر

    Conquer Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باقل سعر في الماركت جاهزه للسكن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للإيجار في ستون بارك التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالفرش في ستون بارك استلام فوري

    views investment logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أزاد | تشطيب وفرش كامل

    Beltone logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع