عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 33

1,396 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي – Zone T | موقع مميز

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشره علي الليك تشطيب سوبر لوكس

    All 90 logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة و مفروشة في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة متشطبة الترااا سوبر لوكس بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة ومتشطبة بالكامل استلام فوري في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مُجهز بالكامل ومفروش في Lake Park Studios

    Remax 360 logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش يطل علي اكبر بحيرة في المشروع

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستركت 5 بالفرش والتكيفات

    KAMF logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك فيلا مستقله مفروشه للبيع في ماونتن فيو

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروشه بجاردن-فيو لاندسكيب-ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس تشطيب كامل فيو مميز بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة كبيرة و تشطيب فاخر فى ليان

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Les Rois

    KAMF logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب ألترا لوكس بالرخام في الباتيو أورو

    Next Door Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرش كامل شقة بجاردن 3غرف في كمبوند ايستاون سوديك

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٩٥٬٧٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمساحه 164م بمقدم اقل فى بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كومباوند ذا سكوير صبور بالفرش

    Host Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بميفيدا بإطلالة مميزة وفرصة استثمار

    Apex Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح - بالعفش والاجهزه - بحري استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقة 185متر متشطبة بكمبوند ذا سكوير

    views investment logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع Ready to move كمبوند مفيدا Mivida

    Sonic For Real-Estate logo image

5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف باتيو اورو التجمع فوري متشطب بالفرش

    Compound Hekaya logo image

4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700الف شقة فوري متشطبة امام الجامعة امريكية

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة علي السكن متشطية امام الAUC علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن وحمام سباحة خاص للبيع في ليك فيو

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع