بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 53

4,721 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا بكمبوند ليك فيو بوتيك

    Massar logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود| فيلا بتشطيب عالي الجودة ف الباتيو تاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة فاخرة للغاية في ليك فيو دوسيت

    Laucienda For Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٨٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 4 غرف في زيد ايست متشطبه لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حجز وتعاقد الان اخر فيلا للبيع امام مطار القاهرة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر متشطبه للبيع بحمام سباحه في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - للبيع في سوان ليك ريزيدنس - التجمع

    Properties-Today.com logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠١ متر مربع

    ١٢٤٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري متشطبه بالكامل مقدم10%فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 5 غرف في زيد ايست متشطبه جاهزه للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٧٢٤ متر مربع

    ٨١٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاندالون استلام فوري باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون مباشرة على أكبر لاندسكيب للبيع

    Capital Lords Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٣ متر مربع

    ١٣٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاخرة بإطلالة مميزة بحري تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٤٦٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سولانا إيست – القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو موقع مميز فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في موقع متميز وبأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بسعر لقطة عند جام

    Spade consultancy logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا في زيد ايست متشطبه لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس للبيع في التجمع الخامس نيو كايرو

    متصدر

    Driven Properties logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٤٩ متر مربع

    ١٣٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | سيتي جيت – جاهزة للاستلام

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٩٤٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف استلام فوري باقل من سعر الماركت

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطب في قطاميه هيلز

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع