بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 4

4,732 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية للبيع في ديار المخابرات موقع متميز

    Arabia For Real estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 967م بتمر حنة 2 قابلة للتجزئة

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٩٦٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بالسوق فيلا بالم هيلز ٥ غرف استلم فوري

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 220م بسعر خصم الكاش في كمبوند ذا كريست

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز باقل سعر في الكمبوند ماونتن فيو

    All 90 logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٩٢١٬٧١٤ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو هايد بارك

    2 - 3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فيو جاردن في كمبوند ذا كريست 220م

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 6 غرف نوم موقع مميز جدا في بالم هيلز

    Edge Real Estates logo image

6

    7+

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مكتملة التشطيب وجاهزة للسكن

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٩٨٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة احسن موقع 4 غرف نوم احسن فيو

    Edge Real Estates logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 400 م متشطبة بموقع مميز استلام فورى

    East wing logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨١٬٣٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    1 - 7 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٥٦ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 420م متشطب بالتكييفات - استلام فورى

    East wing logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - فيو رائع جداً علي المناظر الطبيعيه

    Edge Real Estates logo image

5

    2

    ٥١٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل فيو على لاند سكيب وسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس استلام فوري 311 متر فى كمبوند

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٩٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٥٬٧٦٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فريدة بموقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا ارض 961 متر 6 غرف ماستر إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

6

    7

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا ستاند الون بموقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

7

    7+

    ١٬٠٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون الوحيدة في باتيو أورو، بموقع مميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزة بموقعها المواجه للشمال -الصف الثالث للجولف

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٨٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • ذا كريست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا كريست

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز للغاية - سعر منخفض

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٥٠٠ جنيه

    جاهز للسكن فيلا مستقلة- بسعر أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٦٣ متر مربع

    ٦١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون تايب M بأرخص سعر في بالم هيلز نيو كايرو

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 228 م - استلام فوري - Views 2

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 7غرف 403م على لاندسكيب بأسقف عالية

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٦٦٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • إيفوار إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٩٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,إيفوار إيست

    3 - 5 غرفة