بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 2

4,733 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,500,000 تعاقد (240متر +3ادوار+تشطيبVIP)

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بتشطيب راقي 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه=(260م+3 ادوار+تقسيمه ذكيه+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب 1,500,000تعاقد (كورنر +3 ادوار+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مع مسبح و حديقة خاصة في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٩١٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • زمرة إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,زومرا شرق

    1 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 260م لقطه_كورنر_3 ادوار فيو مفتوح خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فيو VIP برايم لوكيشن تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا بالكمبوند، استلام فوري دبل فيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة Fully Finished في التجمع الخامس خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأجمد لوكيشن وفيو 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • ذا سكارلت في سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 40% 3 ادوار بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40% فيلا (240م) 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,000,000= فيلا لقطه( 240م +تشطيبVIP+اجمدفيو)

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بأقل سعر في الشركه 240م+تشطيبVIP+اجمدفيو

    Falcon for Real Estate logo image

5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره (510متر) 3 ادوار بتقسيم ذكي+خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

7+

    7+

    ٥١٠ متر مربع

    ٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    3 - 6 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (757م + 3 ادوار +بتقسيمه ذكيه+ بخصوصيه كامله)

    Falcon for Real Estate logo image

7

    7+

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,000,000= فيلا لقطه( 240م +تشطيبVIP+اجمدفيو)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٧٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بتقسيط 10 سنين مع اقوي مطور عقاري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIPبتشطيب فاخر 3 ادوار بفيو مفتوح خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند لي روا – التجمع الخامس

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • إيفوار إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٩٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,إيفوار إيست

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Stone Park إطلالة مميزه

    Arabia For Real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 425 متر تشطيب كامل بسعر مميز جدا

3

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري 290 متر بسعر مغري

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 495 متر تشطيب كامل بسعر مميز جدا

4

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٠٠٧٬٤٢٩ جنيه

    فيلا 245م استلام فوري فيوVIP وواخده prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة