بيوت و فلل للبيع في التجمع الاول, صفحة 12

374 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا فيلا210م بـ 2,8مليون فقط مقدم+فيو ساحر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري بالتقسيط علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند مكسيم فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف نوم للبيع في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتجمع الاول بأقل سعر

    اشتري بيتك logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري - موقع مميز - فيو لاند سكيب

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مطلة مباشر على المناظر الطبيعية في ستيت

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى فى كمبوند كريك تاون

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون علي اطول فتره سداد في التجمع الاول

    Empire real estate and investment logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٥٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٤٨٤م للبيع بدون أوفر بمشروع ستيت لوکیشن مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٨٤ متر مربع

    ١٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185 جاهز للاستلام بأقل سعر ع طريق السويس

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م | التجمع كمبوند creek | فوري | 10 سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فوري فيلا مستقلة 5غرف بتسهيلات ف قلب التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب سوبر لوكس لوكيشن مميز

    All 90 logo image

4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس استلام قريب في كمبوند سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٨٬٢٨٧٬٨٤٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل ومفروشة من 8 غرف نوم موقع جيد

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة تصلح فندقي3شقق مستقلة وحديقةوحمام سباحة

    Creative Real Estate logo image

7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على المساحات الخضراء في ستايت

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة علي التسعين الشمالي جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتطل على البحيرة مباشره في كريك تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١١٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل مع حمام سباحة في سوان ليك قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,950,000 = ارضي+اول+روف+جاردن+استلام 2026

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى ستيت راقيه جدا

    Conquer Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٥٣٬٤٠٠ جنيه

    نص تشطيب استلام فوري موقع مميز بجاردن خاصة

    Selective logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة مطلة على النافورة ستايت-القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع