بيوت و فلل للبيع في التجمع الاول, صفحة 15

372 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – مكسيم كومباوند، التجمع الاول

    Good Deals logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع داخل كمبوند اسون ليك قطاميه

    Home Select for real estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستلقة كورنر في كمبوند ماكسيم التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كريك تاون التجمع الخامس استلام فوري

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 575م | حمام سباحة | اسانسير | سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة هاي سوبر لوكس بجنوب الاكاديمية

    Find Real Estate logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا دورين بروف للبيع التجمع الأول فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

2

    1

    ٢٦١ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف ماستر ريسيل تكملة اقساط كريك تاون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس استلام فوري بخصم25% / قسط ع 10سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ستيت التجمع الاول فيلا ٥ غرف افضل سعر

    Apex Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ستيت التجمع الاول فيلا ٥ غرف اقوي فيو

    Apex Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بكومباوند القطاميه ريزدنس 550م

    Experience Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند سوان ليك-التجمع الاول

    ElGammal real estate logo image

4

    7+

    ٩٨٠ متر مربع

    ١٥٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة أول استخدام في أرقى كمبوند سوان ليك

    Merak Real Estate logo image

5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مميز استلام فورى بالتقسيط فى نيو كايرو

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند سوان ليك - التجمع الأول

    ElGammal real estate logo image

6

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقساط برايم لوكيشن امام الرحاب - سيتيت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه للبيع موقع متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل فيلا تشتطيب مستورد موقع مميز سوان ليك

    Home Select for real estate logo image

6

    7

    ٦٨٦ متر مربع

    ١٣١٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في كمبوند مكسيم القاهرة الجديدة

    Capital Lords Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع بالميراچ سيتي

    Remax Style logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 4,000,000 و استلم توينهاوس و قسط علي 8 سنوات

    ARC Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع