عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 30

1,348 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بنتهاوس ريسيل استلام فوري في سوديك است

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست شقة ريسيل فيو لاندسكيب تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس ريسيل في كمبوند سوديك إيست متشطب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس باقل من ماركت ريسيل متشطب(سوديك ايست)

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا XV ريسيل| استلام فوري| موقع مميز | سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل تكملة اقساط ريسيل في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل في سوديك ايست شقة على فيو مفتوح استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلاMV في سوديك ايست ريسيل فوري لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري فيو لاندسكيب في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز في سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيو شقة في سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع فيلامستقلة متشطبه 245 م بكمبوند سوديك ايست

    Property Hills  One logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين ريسيل 286 متر في كمبوند سوديك ايست

    Property Hills  One logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز تاون هاوس ميدل SODIC East

    The X Site For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دبل فيو 5% مقدم 10 سنين 5 دقايق CUC

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة دبل فيو أستلام 10 شهور بمقدم420الف

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا نادرة 550م علي بارك 16فدان سوديك ايست

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك إيست بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في سوديك إيست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب من سوديك اقساط تصل الى10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٣١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى موقع مميز بجاردن جاهزة للاستلام 5%مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بأقل سعر على فيو مميز من سوديك على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فى موقع مميز فى افضل المشاريع على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لـ فيلا استلام فوري في سوديك إيست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع