عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 34

1,348 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة بأقل سعر فى موقع مميز من افضل المطورين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام من سوديك وقسط ع اطول فترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٦٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر على 10سنوات لفترة محدودة-سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع وسعر مميزين للبيع في سوديك ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس234م فى سوديك ايست استلام فورى فيو مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم بالتقسيط حتى 10 سنوات فى سوديك ايست

    Platinum Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٨٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز متشطبه بالكامل استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل داخل Sodic East Zaylia بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 400 للبيع استلام فوري في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة اقساط طويلة علي 10 سنوات في سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري باقساط ف كمبوند ساكن

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري باقساط ف كمبوند ساكن

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري صريح في كمبوند ساكن وعايش بأقل سعر

    Summit Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في سوديك الشروق بالتقسيط على 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لـ توين هاوس استلام فوري في سوديك إيست

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري في سوديك الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع تشطيب كامل في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف موقع مميز في سوديك

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن تاون هاوس 234م استلام فوري بحري الان

    Bright logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون للبيع ب 1.5% مقدم بموقع مميز\قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٣٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه بالكامل تطل علي حدائق للبيع في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل الترا سوبر لوكس بحري صريح بأقل سعر

    Summit Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع باقل سعر في سوديك ايست

    El Kateb Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع