عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 29

1,348 عقارات أخرى
  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك فيلا جاهزه للاستلام في التجمع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى سوديك ايست متشطبة بتقسيط على 10 سنوات

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا برايم لوكيشن فى سوديك ايست sodic

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست رفاهية الـ 183م بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بحري روف مفتوح موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع مع حمام سباحة خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري غرفة ناني مع حمام

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش اول استخدام فيو مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا V3 ريسيل تكملة اقساط في سوديك ايست موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز للبيع في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥١٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة بأقل مقدم مع سوديك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس 4 غرف متشطب بتقسيط على 9 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٨٣٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بأقل سعر في سوديك استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك شقه جاهزه للاستلام في التجمع بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك شقه جاهزه للاستلام في التجمع بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك مع سوديك على 10 سنوات لفترة محدودة !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بأقل سعر في سوديك استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك ايست بحري فيو علي جنينه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى فى sodic east مميز جدا لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى فى sodic east مميز جدا لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥ غرف ماستر بإطلالة لاندسكيب في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    7+

    ٣٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى فى sodic east مميز جدا لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة بجاردن في سوديك ايست استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت سوديك ايست شقة بجاردن فيو فلل ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع