عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 28

1,348 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريو فيلا كورنر جاهزة للاستلام في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٥٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بجوار سوديك ونيو جيزه اقساط 15

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر و أميز موقع للبيع في سوديك إيست

    why solutions logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة باقل سعر تشطيب سوبرلوكس

    Boundless For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن، تشطيب كامل، بإطلالة مفتوحة

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ايست فالي مدينه المستقبل سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل في sodic القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن متشطبه بالكامل في سودك بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن متشطبه بالكامل في sodic القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف شقة لوكيشن مميز اقل سعر ريسيل فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطة استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في سوديك ايست ريسيل استلام فوري موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٠٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في هليوبليس الجديدة بموقع مميز

    Empire real estate and investment logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن فيلاا 401م5غرف متشطبه بلفرش بفيومميز

    Bright logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠١ متر مربع

    ٧٤٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين متشطبة في سوديك ايست

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل في سوديك ايست علي10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جداً - فيو رائع - سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر لقطه في سوديك ايست موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع فى كمبوند سوديك ايست

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٠٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 454 ألف اسكن في قلب سوديك ايست - متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه تشطيب كامل استلام فوري فيو رائع ٤ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١١١٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك فيلا جاهزه للاستلام في التجمع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك فيلا جاهزه للاستلام في التجمع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك دوبليكس جاهز استلام في التجمع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك بنتاهاوس جاهز للاستلام في التجمع متشطب!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع