عقارات للبيع في حى اللوتس, صفحة 15

520 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع باللوتس الشمالية قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالتقسيط في كمبوند ايزولا سينترا

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٥٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بمقدم 8 % وتقسيط الباقي علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في القاهرة الجديدة مقدم 8%

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن للبيع في ايزولا سينترا ,مقدم8%

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بجاردن في ايزولا سينترا ,تقسيط,القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز جدا, دقيقة من التسعين

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في كمبوند ايزولا سينترا القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٧٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بمساحة 196م في اللوتس الجنوبية

    Remax Style logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بتقسيمه ممتازة متشطبه علي شارع التسعين

    Roots Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م للبيع باللوتس الجنوبية بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن الترا سوبر لوكس فيو رائع علي شار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن الترا سوبر لوكس فيو رائع علي شار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في اللوتس الجنوبية بالتجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول للبيع فيو مميز في اللوتس الجنوبيه

    East New Cairo logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    137م شقة للبيع باللوتس الشمالية الترا سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالتجمع باللوتس الجنوبية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس بالمطبخ والتكييفات

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م - نصف تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع باللوتس الشماليه قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    210م شقة للبيع باللوتس الشمالية متشطبة هاي سوبر لو

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع – اللوتس الشمالية، التجمع الخامس ا

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة للبيع في اللوتس الجنوبية التجمع

    Capital Lords Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة في اللوتس الجنوبية بأفضل سعر

    Strive Reality logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط – استلام فوري داخل اللوتس الجنو

    Feeds logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع