عقارات للبيع في فيي ريزيدنس

24 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٥٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك المميزة في مشروع V Residence Sodic

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة للبيع في v-residence كاملة التشطيب

    Element Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر تشطيب كامل بالمطبخ التكيفات استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬١٠٢٬٧٣٥ جنيه

    بنتهاوس 277م متشطب فيو مفتوح استلام فورى بأقساط

    East wing logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٨٧٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات - استلام فورى- فيليت

    East wing logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • فيي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,فيي ريزيدنس

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع او الايجار في ڤي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى مع حديقه متشطب موقع مميز فى ڤى ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٩٩٬٤٦٠ جنيه

    شقة 109 متر بمقدم 5 % وتقسيط 10 سنين متشطبة مكيفة

    Held Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ١٥١٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5 % استلم شقتك فوري في التجمع متشطبة مكيفة

    Held Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٣٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢١٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م جاهزة ومتشطبة في سوديك بجوار ميفيدا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٤٤٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بالتكيفات برايم فيو مع سوديك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٦٢٬٤٦٨ جنيه

    سوديك فيليت شقة 2 نوم متشطبة للبيع - استلام فوري

    Blu Real Estate Marketing logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في فيليت | جاهز للاستلام |

    Beltone logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر فاخر للبيع في سوديك فيليت

    متصدر

    Beltone logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٠٢٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع في سوديك فيليت | فرصة استثمارية

    متصدر

    Beltone logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أو الإيجار في سوديك في ريزيدنس

    Beltone logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر للبيع بموقع وسعر مميز - في ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك في ريزيدنس إطلالة بانوراما

    Beltone logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز متشطبة سوبر لوكس في سوديك قلب التجمع

    Boundless For Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 10% وتقسيط حتى 10 سنوات في ريزيدنس

    Platinum Properties logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ريزيدنس فيليت بموقع مميز وقسط حتى 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع في فيليت سوديك-200 متر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه | قسط علي 10 سنوات بأقل مقدم

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٥٬٧٢٣ جنيه/متر مربع