عقارات للبيع في حى اللوتس, صفحة 12

519 عقارات أخرى
  • 5

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاني نمره من شارع النوادي و 90 الشمالى

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قلب الجولدن اسكوير ـــ بجوار مسجد الصحابه.

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الامريكية و 90 الجنوبى متشطبة

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة جدا من النوادى و شارع ال90 و متشطبة

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاني نمره من الواتر واي و 90

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دخله صريحه من التسعين الشمالي ـــ فيو جاردن

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة جدا من النوادى و شارع ال90 و متشطبة

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دخله صريحه من التسعين الشمالي ـــ فيو جاردن

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانوراما مفتوحة Garden View على Mountain Vi

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م اللوتس الشمالية التجمع الخامس

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس ـــ بجوار مسجد احمد مؤنس

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قلب الجولدن اسكوير ـــ بجوار مسجد الصحابه.

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قلب الجولدن اسكوير ـــ بجوار مسجد الصحابه.

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م اللوتس الجنوبية جولد سكوير

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شمال اللوتس – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امام سوديك ايست تاون ومتاح تسهيلات في السداد

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الرحاب و كمبوند ديار متشطبة

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على التسعين الشمالي مباشرة

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشمالية

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الشمالي –

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية – ال

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس على الشارع ال

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ## شقة للبيع – 194 م² – الدور الثاني – اللوتس الجن

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجديدة – منط

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع