عقارات للبيع في كمبوندات القطامية

2,018 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في غرب الجولف بالتجمع بمقدم 3%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناون هاوس لقطة استلام فوري متشطب بالكامل بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون 1200م صف ثاني عالجولف للبيع

    YaKan Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في كمباوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م في كومبلكس قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة بقطامية جاردنز فرش كامل وحمام سباحة

    Impact Investments logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-فيلا 1400م الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

5

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-فيلا1700م متشطبة صف اول عالجولف للبيع

    YaKan Properties logo image

7+

    6

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون1200م صف اول عالجولف+البحيرة

    YaKan Properties logo image

5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • قطامية جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٣٦٨٬٩٦٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    North Africa For Real Estate Investment
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جاردنز

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو جاردن + pools للبيع باقساط مُريحة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون1100م متشطب بحمام سباحة خاص

    YaKan Properties logo image

6

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونر-ستاندلون1700م للبيع صف اول علي الجولف

    YaKan Properties logo image

7+

    6

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند وافضل وتقسيمة واقل نسبة تحميل

    MRG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه للبيع في القطاميه ديونز موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

7

    7+

    ١٬٤٤٥ متر مربع

    ١٩٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • وان قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,وان قطامية

    1 - 3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف مفروشه للبيع في قطاميه ديونز

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٤٧٤ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز في القطاميه ديونز

    Fortune Real Estate logo image

7

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند البارون سيتي علي الطريق الدائري

    Ring Road Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في سرايات القطامية - كمبوندات القطامية - القطامية - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3/4 تشطيب للبيع بكمبوند سرايات القطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • ذا بروكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٢٧٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,ذا بروكز

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    كمبوند معادي جاردنز | مشطبه جاهزه للسكن

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر استاندالون فيلا 667م جاردن كبيره قطامية التجمع

    Property Hills  One logo image

5

    4

    ٦٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاعالميةمستقلة متشطبة استلام فوري التجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري بارقي كمبوند وبسعر مميز

    Mr .Estates logo image

5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    6 مكان جراج - برايفت بول - حديقة واسعة - فيلا

    Housey logo image

4

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٩٬١٦٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة