عقارات للبيع في كمبوندات القطامية, القطامية بـ 5 مليون جنيه

862 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند البارون على الدائرى-سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون على الدائري 3 غرف و3 ح

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٥٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وان قطامية على الدائري بفيو مميز

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس غرفتين كمبوند وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 135م بالتكييفات والفرش(الجراج) بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,000,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م وان قطامية بمقدم 3650000 و اقساط 3 سنوات

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للسكن الفوري ف سرايات القطاميه

    Closer logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في وان قطامية تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م غرفتين كامله التشطيب بالجراج

    INVEST PRO logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 85 م استلام فوري للبيع - كمبوند وان قطامية

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 105م غرفتين بالجراج بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفرش وعائد استثماري في كمبوند القطامية جاردنز

    Next Door Consultancy logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٠ متر تكمله اقساط وان قطاميه دائرى المعادى

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٠٥م بجراج كومبوند وان قطاميه بسعر مميز

    Homes Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٤٠م كومبوند وان قطاميه فيو امامى مميز

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع كومبوند بالم سيتي قطامية

    Ring Road Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - للبيع - سما القاهره - نص تشطيب

    Osoul Misr logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع