عقارات للبيع في كمبوندات القطامية, صفحة 3

2,046 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي شقه LUXURY فيو خرافي كورنر بحري!

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٧٠٢٬٨٨٠ جنيه

    لاول مره مقدم3% فيلاVIP ارضي+اول+روف فيو خيالي100%

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 190م 3 غرف بالجراج في وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بكمبوند وان قطاميه بدائرى المعادى

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في وان قطامية افضل تقسيمة في المشروع

    MRG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية بسعر متر اقل من الشركة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس - قطامية ديونز

    LevelA logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتين + بنتهاوس للبيع نص تشطيب - قطامية ديونز

    LevelA logo image

7+

    7+

    ١٬٨٨٠ متر مربع

    ١٢٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على الجولف - قطامية ديونز

    LevelA logo image

5

    5

    ١٬٤٣٠ متر مربع

    ١٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على الجولف - قطامية ديونز

    LevelA logo image

7+

    7+

    ٢٬٥٠٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع تشطيب كامل - قطامية ديونز

    LevelA logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - تشطيب كامل - قطامية ديونز

    LevelA logo image

6

    6

    ٩٨٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله اول صف علي الجولف بحمام سباحه سعر مميز

    Eviča logo image

7+

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية بفيو على الجاردن

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند وان قطامية واجمل فيو موجود

    MRG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر بوان قطاميه تشطيب كامل بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج بحري مميز ب اميز ابراج وان قطاميه 145م

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع