عقارات للبيع في كمبوندات القطامية, القطامية بـ 2 مليون جنيه

485 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو (جاردن + lagoon) شقة بالقرب من كايرو فيستيفال

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٨٬٢٧٠ جنيه

    شقه 126م علي واجهتين واخده دابل فيو بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن 95م للبيع بفيو pool اقساط مُريحة جدا

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٢٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,000,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 85 م استلام فوري للبيع - كمبوند وان قطامية

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع كومبوند بالم سيتي قطامية

    Ring Road Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م قطاميه جيت (3 غرف) بسعر مميز جدا

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع قطاميه جيت معمار المرشدى ١١٠ م نص تشطيب

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م فى قطاميه جيت استلام فورى على حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثماريه و سكنيه استوديو فى مبنى فندقى

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه على حمام السباحه استلام فورى قطاميه جيت

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٩٤م قطاميه جيت بسعر مميز لسرعه البيع

    Homes Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م كومبلكس قطامية جيت استلام فورى بسعر مميز

    متصدر

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 64م فيو حمام سباحة للبيع- كمبوند قطامية جيت

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو85م غرفة ريسيل فى وان قطامية بموقع وسعر مميز

    INVEST PRO logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م لقطه للبيع بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,600,000 = Double Hieght + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

6

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,700,000 = Trible Highet + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٦٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 126م prime لوكيشين دايركت علي دائري المعادي

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع