عقارات للبيع في كمبوندات القطامية, صفحة 2

2,046 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع الصف الأول المطل على ملعب الجولف

    Ninety Two logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بأقل سعر في الماركت بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بالتكييفات والمطبخ بسعر مميز

    why solutions logo image

5

    6

    ٤١٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر متشطب اول سكن برووف مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بسعر وموقع ومساحة مميزين

    why solutions logo image

6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بفيو مفتوح اقساط 12 سنه باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في قطامية ديونز موقع مميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نص تشطيب للبيع بالم هيلز قطامية

    why solutions logo image

4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهره الجديده واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه صف اول علي ملاعب الجولف نصف تشطيب للبيع

    Ninety Two logo image

5

    6

    ٧٧٦ متر مربع

    ٢٣١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع-قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول جولف كومباوند قطامية ديونز

7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع داخل قطامية ديونز بحمام سباحه خاص

    متصدر

    Ninety Two logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايفت بول - فيو أخضر رائع - فيلا راقيه

    Housey logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٥٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٩٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر - 10 غرفة نوم - برايفت بول - حديقة واسعة

    Housey logo image

7+

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع موقع مميز بالم هيلز قطامية PK1

    Arabia For Real estate logo image

3

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت عائلي قطامية ديونز_أول جولف_2توين +شقة

    Arabia For Real estate logo image

7

    7+

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 875م -استلام فوري -5غرف-قطامية ديونز

    AK Circle logo image

7

    7+

    ٨٧٥ متر مربع

    ٢٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز بإطلالة على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

7

    7+

    ١٬٦٣٢ متر مربع

    ١٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في الصف الأول بإطلالة على ملعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٧٬٣٦٩٬٦٢٢ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل مع حديقة واسعة وحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٧٤٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة|بتشطيب مودرن راقٍي ومساحات واسعة

    Smart Home logo image

6

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بكومباوند vgk |palm hills

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٩٬٥٢٥ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة – شقة للبيع بجوار جامعة بدر

    Golden Vision logo image

    بدر, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره أقل مقدم وقسط ع 12 سنه اميز ارض ف التجمع.

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع