عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 21

1,748 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٤٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في ميفيدا من اعمار مصر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات على حمام سباحة و فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة كاملة التشطيب ومجهزة بتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٣٥٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا – تشطيب مالك

    Global Marketing Real Estate logo image

6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في ميفيدا –| عنوان الخصوصية

    Mr .Estates logo image

4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 331م للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام سنتين أمام الجامعة الامريكية متشطبة

    TREX logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش 3نوم فيو مميز بيع كمبوند ميفيدا

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مميزه للبيع بحديقه خاصه بتشطيب مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢١٣٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميفيدا متشطب فيو مفتوح لاندسكيب بسعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا متشطبه 407م لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا نصف تشطيب لوكيشن مميز بسعر مناسب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٣٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب المالك بموقع مميز في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 38,800,000 بالتقسيط المريح بدون فوائد

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٧٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 239 متر بجاردن خاصة 110متر فيو مميز تشطيب كامل

    MD Signature logo image

3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل مميزه جدا استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا للبيع استلام فوري بتشطيب المالك

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ميفيدا - بوليفارد

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى متشطبة بالكامل مع حديقة خاصه

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بموقع وسعر مميز في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 6غرف في ميفيدا فيو مساحات خضراء

    Fortune Real Estate logo image

6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كرسنت ميفيدا بالمطبخ و التكييفات

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف بفيو علي بول

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطبخ واجهزة وتكييفات للبيع في ميفيدا - كريسنت

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بمساحه كبيره وفيو بول

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع