عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 24

1,748 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ميفيدا متشطبه بافضل سعر

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ميفيدا في التجمع

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند ميفيدا

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أرقى تشطيب فى كريسنت ميفيدا

    Prospero Properties logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة في الماركت-فيو مميز ودايركت بوليفارد

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروشة بالكامل بالاجهزة في بوليفارد

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فوري في ميفيدا متشطب بالفرش

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالتكيفات و المطبخ للبيع

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 290متر تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه200م متشطبه بسعر لقطه في ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع متشطبه استلام فوري في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢٥٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جدا للبيع في ميفيدا من اعمار مصر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع حديقه خاصه في ميفيدا من اعمار مصر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في ميفيدا

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١١٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا للبيع فيلا متشطبه بالفرش والتكييفات

    Zein for real estate logo image

3

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بلو فيوز ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    289m Boulevard Mivida apartment 3bedrooms 3baths

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186م بموقع مميز في ميفيدا بالتجمع الخامس

    متصدر

    I-Zone logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 2 غرف في ميفيدا التجمع الخامس بموقع مميز

    ERE logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٤٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بتشطيب مودرن للبيع في كمبوند ميفيدا

    Picky Properties logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢٠٧٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في افينيوس ميفيدا شقة 145م بسعر مميز

    I-Zone logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة فـ التجمع بالتقسيط عـ 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع