عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 26

1,743 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب بمساحة 409 متر في ميفيدا

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ستاند الون متشطب في ميڤيدا بموقع جيد جدا

    Makanak Investments logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس – موقع مميز جدًا بفيو على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحه للبع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بتشطيب مميز للبيع في ايستاون-فيو ع جاردن

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 238م متشطبه للبيع في ميفيدا علي السنترال بارك

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - للبيع - في مفيدا - بفيو لاند اسكيب

    Properties-Today.com logo image

3

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٥٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Mivida – القاهرة الجديدة مفروشة بالكامل

    Element Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه دبل فيو للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١١٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات ريسيل في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بوليفارد ميفيدا- باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١١٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ( 3طوابق ) بتشطيب كامل High End خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري ميفيدا التجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٩٣٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة لوكيشن مميز جدا في ميفيدا غرفتين نوم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر الماركت شقه فى ميفيدا

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بحري استلام فوري مفروشه و متشطبه

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400الف شقة متشطبة فوري بمقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لبيع ف بلو فيوز ميفيدا-السعر لقطه لسرعه

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في مفيدا متشطبه 500متر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه للبيع في ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة و جاكوزي تشطيب المالك في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٩٦٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م استلام فورى مقدم 1.9م قسط 8س كاش 13م

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا للبيع في ميفيدا باقل من سعر السوق

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع