عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 42

1,416 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬١٩٦٬٨٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل للبيع سيتي جيت الديار القطريه

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين و مساحة كبيرة تشطيب كامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز استلام فوري للبيع في سيتي جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية نصف تشطيب بإطلالة مميزة في كمبوند سيتي

    Arabia For Real estate logo image

4

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه شقة للبيع فيو مباشرة على ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٦٣٢٬٦٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيتي جيت ديار القطريه

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤٢٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات , تشطيب كامل فقط بـ 525,000

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٨٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات , تشطيب كامل فقط بـ 1,850,000

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهزة للاستلام للبيع سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٩٦٠٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مباشرة على لاندسكيب للبيع سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٩١٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت فيو مباشرة على جاردن

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 206م متشطبة ريسيل للبيع بالتقسيط غرفة ناني

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٢٨٦٬٢٥٠ جنيه

    توين هاوس مميز علي اقساط للبيع في سيتي جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٢٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٤٧٬٧٣٢ جنيه

    كواترو جاهزة للاستلام للبيع سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل للبيع بالتقسيط اوبن فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بتشطيب فاخر و جاهزه للاستلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٢٣١٬٦٥٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب ريسيل للبيع بالتقسيط في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جاهزة للاستلام الفوري سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام الفوري للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف نوم جاهزة للاستلام الفوري سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٦٠٩٬٢٥٠ جنيه

    فيلا فى سيتى جيت للبيع على اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام الفوري للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٢٥٨٬٣٣٢ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع بأقساط في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتاهاوس على الجولف فى افضل مشاريع مقدم 5%

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع