شقق للبيع في القاهرة, صفحة 45

49,962 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٤٧٨٬٥٦٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم واقساط وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٣١٣٬٩٧٤ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس 261م بحديقة ومدخل خاص استلام فوري

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٢٠٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع القاهرة الجديدة بجوار الجامعة الأمريكية

    Property Network logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 142م متشطبه استلام فوري تقسيط علي3 سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • راي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٥٦٬٤٠٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Radix Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,راي ريسيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – البنفسج 6، التجمع الخامس

    Property Network logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الباتيو اورو

    Redefine logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    368 ألف + قسط 15 سنـة= فـيو Trible+ لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م2 في كومباوند ديستريكت 5 ,مراكز 3غرف

    Property Network logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بالفرش بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦١٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • ايست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩١٣٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايست فيل

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بفيو على ال central park فى هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر استلام فوري متشطبه 9 مليون فقط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٨٬٨٦٣ جنيه

    شقة غرفتين كريسينت ووك | ١٦٥م² | أقل من سعر المطور

    متصدر

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٬٦٥٤ متر مربع

    ٨٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧١٦٬١٧١ جنيه

    شقة مكونة من غرفتي نوم

    متصدر

    Homescout logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • بورتو نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Porto Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بورتو نيو كايرو

    استوديو

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – جارنت ريزيدنس، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف في كمبوند مفيدا 191 متر

    Property Hills  One logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م أمام هايد بارك بالتجمع الخامس

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه ريسيل في اب تاون كايرو

    ERE Investments logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٩٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين بحديقة تشطيب كامل موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245 متر في واتر واي أستلام فوري وتقسيط 7 سنين

    متصدر

    TREX logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع كاش في مدينتي نموذج 200

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بخصم 34% أو مقدم 940 ألف - بحري كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند مونتن فيو اي سيتي سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن خاصه متشطبه ريسيل في الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كراون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٨٣٥٬٣٠٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Urbnlanes Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 2 غرفة