شقق للبيع في القاهرة, صفحة 43

49,388 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون | نصف تشطيب | فيو جاردن

    Ninety Two logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٤٣٬٥٩٠ جنيه

    اشترى شقة أرضى تشطيب كامل بالقاهرة الجديدة - ميست

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة 3 غرف نوم فى ماونتن فيو اى سيتي

    Do estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م في باتيو اورو من لافيستا بمقدم 1.900.000

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل - بسعر أقل من سعر السوق

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • سولانا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولانا ايست

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم ٤٠٪؜ ارضى متشطبة بالكامل فى الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بالتقسيط المريح على 7 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضى جاهزة للسكن فى ماونتن فيو اى سيتي

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٦٬٠٥٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر في أفلين | القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214 متر تشطيب كامل في سوان ليك القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيلا البوسكو سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,البوسكو سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة + 138م garden باقساط - كمبوند سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على شارع جمال عبد الناصر فيو مفتوح 210م و30م تراس

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٧٢٬٦٤٠ جنيه

    ادفع ٦٪؜ مقدم فى الجولدن سكوير وأقساط حتى ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بسعر الطرح الاول بالتجمع بمقدم5%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في مدينتي B12

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • مورفو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,مورفو

• 21

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالجهه القبليه في الزمالك

    iFound Property logo image

    شارع بهاء الدين قراقوش, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣٤٠ متر ٥ غرف نوم علي فيو مفتوح استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بجاردينيا هايتس 3 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٦٣٬٢٠٩ جنيه

    اشترى شقة متشطبة بالجولدن سكوير تقسيط على ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٧٦٬٩٧٩ جنيه

    فرصة للاستثمار لشقة تشطيب كامل بأقساط حتى ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • ممشى جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب في إل كازار جو هليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 3 غرف بحري صريح دور متكرر امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري شقه في مكان مميز بمقدم وقسط 5س-ستون

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل 100متر فى مدينتى البى 1 فيو وايد جاردن2 تراس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أبراج أويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٣٬٣٣٤ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Edge Holding
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,أبراج أويا

    1 - 2 غرفة