شقق للبيع في القاهرة, صفحة 48

49,388 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه مفروشة بالكامل للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي+جاردا 164م فيو مميز في الباتيو اورو

    Property  Hills. logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٤٠٣٬٥٢٢ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5% واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • كيز 52

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٧٬٢٤٨ جنيه

    شقة غرفتين بمقدم 333,362 و اقساط حتى 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140متر بموقع مميز جدًا و حديقة في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١٬٦٥٥٬٤٧٤ جنيه

    احجز فيلا متشطبه بالكامل واقساط تصل حتى 7 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • نايل بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات للبيع بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه بمرحلهterracesمتشطبه استلام شهر6 بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣١٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٤٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 204 م للبيع في ليك فيو ريزيدنس علي الليك

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • الچازي فيرست ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٤٬٧٣٣ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Al Jazi Egypt
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية

• 21

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق | شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز

    متصدر

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    متصدر

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الحى الثالث شرق فيلا /3نوم 2 حمام /180م

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م متشطبة اقساط 10 سنين بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • سينز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٧٤٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سيينز

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر للبيع بالرحاب – تشطيبات خاصة

    Dream Homes Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط تصل حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بفيو مميز جداً مفتوح علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب كامل بالتكييفات موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع طابق اول موقع متميز في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٠٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • فيلدج جاردن قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند فيلدج جاردن القطامية

    2 - 4 غرفة