شقق للبيع في القاهرة, صفحة 47

49,377 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن | سعر حصري | استلام فوري |

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش 215 م في ليك فيو ريزيدنس

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بمرحلهterracesمتشطبه استلام شهر6 بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣١٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع مع اكبر مطور عقارى واقساط حتى 8 سن

    IRTKAZ logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم 1.3مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم و اقساط للبيع في التجمع الخامس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 260 م مفروشة استلام فوري للبيع -Lake View

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل بالمطبخ استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن لو حمام سباحه خاص لبيع في ليك فيو 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط تصل حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إس كيو 1 نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٣٥٬١٩٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غ مميزه فى بيت الوطن ع التسعين الشمالى دايركت

    Summit Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩١٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى هايد بارك استلام سنه بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح و مقدم 775 الف شقة متشطبة اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ذا ووتر واي

    I-Move logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٩٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • وي سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,دبليو من ووتر وي

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مع روف 62 م-Lake View Residence 1

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة للبيع تشطيب كامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام هايد بارك و بجوار ميفيدا فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 3غرف برايم لوكيشن بأقل سعر في التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٤٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف امتداد التسعين بأقل سعر بالتجمع+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • نوتيون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Town Writers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نوشن القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بمرحلهterracesمتشطبه استلام شهر6 بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣١٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    68م بحديقه 45م للبيع اول سكن بمقدم والباقى اقساط

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز حي السفارات دور4 مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احباب الرسول, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 7

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو 7

    2 - 3 غرفة