شقق للبيع في القاهرة, صفحة 42

49,962 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في مرحلة بيعت بالكامل

    Remax 360 logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في ايست تاون افضل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف (بخصم 51%) من mnhd للبيع فى ذا بترفلاى

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٨٬٤٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية لشقة في بيت الوطن بالقاهرة الجديد

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بسعر لقطه في العاصمه - بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٥٬٧٦٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    2 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم جاهزة للسكن الان في جايد بارك بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بحري واجهتين بسعر الطرح بجوار Zed East

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز متشطبة بالكامل في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة غرفتين بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة بأميز لوكيشن وأقل سعر في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لوميا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dubai Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة ار 7,لوميا ريزيدنس

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٢٢٨٬٤٩١ جنيه

    شقة فريدة في الزمالك - تراس واسع وموقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٧٬٩٧٢ جنيه

    شقة بجاردن تسليم فوري واخده VIP لوكيشن بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة مفتوحة وسعر مميز

    Gaby's Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه غرفتين دقايق من حي السفارات بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى ب حديقة مميزة جيدا للبيع

    Spade consultancy logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠١٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس كورنر للبيع إطلالة بانورامية مع تراس

    Top Homes Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700.00 شقه متشطبه بالتكيفات بجوار مدينتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة 3غرف إستلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردين في الباتيو اورو

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بسعر مميز جدا و موقع

    Premises logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٣٥٨٬١٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    1 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان متشطبه بفيو البرج الايقوني بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لاندسكيب فيلاLV محدودة -سوديك ايست فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م أمام هايد بارك بقسط مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة فاخرة 289م | ألترا مودرن | ميفيدا بوليفارد

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بسعر لقطه بالجولدن سكوير بالتجمع مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • برج دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    2 - 3 غرفة