شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 191

5,009 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير - مدينة المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة 3 غرف وحديقة للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤٩٬٢٤٩ جنيه

    شقة 156م في سراي ايلان

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 في سراي متشطبة بالكامل+المطبح استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٨٦٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر 111 متر بالجراج استلام فورى

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور خامس للبيع قي لافينير مدينة المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في سراي بمقدم 370 الف و قسط10 سنوات

    اشتري بيتك logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي s2 استلام فوري فيو لاند سكيب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن خاصه للبيع فيو مميز ELM TREE

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي s2 استلام فوري فيو هاب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن169م OPEN VIEW في S1

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير دور ثاني استلام فوري

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في مدينة المستقبل بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع في سراي بمقدم 188الف

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 165 م ) مدينتى فيو فى بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقة بغرفتين ماستر للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على لاندسكيب للبيع في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في سراي 147م اقل سعر للمتر فnew cai

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في جرين سكوير فيوتشر سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لا نولينا - البوسكو سيتي

    Remax Style logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في جرين سكوير فيوتشر سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع