شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 195

5,009 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح بانورامي حديقه للبيع بحري

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع في جرين سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/ سراي/اس1/موقع مميز

    Home Destination logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير | مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ارضي 184م استلام فوري ريسيل - سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ألير مباشرة من قسم ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تبدأ بمقدم بسيط 180,000 جنيه فى Sarai

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٧٧٬٠٩٨ جنيه

    شقه للبيع في تيلدا مستقبل سيتي بدون اوفر

    Smart Assets Real Estate logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز بسعر بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوندفي بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند الأهلي صبور – المستقبل

    Better Estate Investment logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 160 متر للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 233 متر استلام فوري للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري للبيع في لافينير صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 108 م , كمباوند سراي , القاهرة الجديدة

    Wealth Platinum logo image

    مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٧٥٤ جنيه

    شقه بموقع متميز للبيع في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٢٢٬٦٥٣ جنيه

    ستوديو للبيع فى بلوم فيلدز بمقدم و اقساط

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية – شقة 3 غرف في كمبوند سراي لقطه

    Capital Lords Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع