شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 187

5,009 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه 140م اليفا كورنر بحري فيو داخلي 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: شقة للبيع في سراي مرحلة ايلان

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن ريسيل متشطب في سراي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل |شقه 112م سراي مرحله مميز اوبن فيو 2غرفه

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٧٦٬٩٠٩ جنيه

    شقة3غرف للبيع في سراي بالتقسيط بمقدم 10 %

    Held Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٨٬٥٤٩ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بالتقسيط علي 12 سنة مقدم 10 %

    Held Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م في سراي S2 استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو Rai متشطبة للبيع في سراي فوري 164م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه 140م اليفا كورنر بحري فيو داخلي 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٤٤٤٬٢٤٠ جنيه

    شقة ريسيل عقد قديم في ماونتن فيو اليفا

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم بفيو مساحات خضراء بجوار مدينتي sabbour

    Falcon for Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٩٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| ارضي بجاردن 166م سراي اقل سعر متشطبه 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي - إطلالة مفتوحة واستلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعرهاا شقة 149م بفيو ع الpool مباشرة

    Bright logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٢٨٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو أليفا بدون اوفر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠١٥٬٨٢٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو أليفا - مستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن استلام فورى مرحله نيو جاردنز نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة أرضي بجاردن في سراي S2 بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 127م جاهزه للاستلام في كمبوند متميز

    Creative Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي - إطلالة مفتوحة واستلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٩٤٬٥٤٢ جنيه

    فرصة "عقد قديم" في ماونتن فيو أليفا مستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٤٤٬٢٠٧ جنيه

    شقة 126 متر بالتقسيط علي 12 سنة باقل مقدم

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٢٨٠ جنيه

    ريسيل|شقه130م اليفا اللاجون بحري المدفوع فيو مفتوح

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٨٬٣٥٣ جنيه

    شقة3 غرف للبيع في سراي - المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في City Zen بالقرب من مدينتي بسعر اللونش

    Closer logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع