شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 193

5,009 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/بلوم فيلدز/دوان تاون

    Home Destination logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع/بلوم فيلدز/ داون تاون

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخردوبلكس للبيع212م افضل تقسيمه كمبوندSARAIبخصم50%

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع كمبوند أليفاا تكمله اقساط ريسيل

    Property Hills  One logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي S2 – تشطيب كامل – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/متشطبة/بلوم فيلدز/دوان تاون

    Home Destination logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في المستقبل بمقدم 10 % بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع في المستقبل سيتي بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن موقع وفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة موقع وفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة\جاردن\بيع\بلوم فيلدز\داون تاون

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسراي – فرصة استثمارية مميزة 65 م²

    clear scope logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بكمبوند في المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة / للبيع / بلوم فيلدز / كلستر

    Home Destination logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/ارضي/للبيع/كابيتال جاردنز/المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في سراي S1

    Capital Lords Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى ستوديو للبيع بخصم مميز ف المستقبل سيتى

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣غرف ريسيل في سراي شيا بمقدم ٢مليون و ٦٠٠ الف

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة\جاردن\بيع\بلوم فيلدز\ليك سايد

    Home Destination logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م في سراي بالتقسيط علي 12 سنة

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    سراي S2 شقة 153 متر دور تالت دبل ڤيو متشطب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع في المستقبل سيتي بمقدم 10% بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 12سنه امتلك شقتك 3غرف ف سراي بجوار مدينتي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٤٢٬٨٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو مميز في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٦ جنيه/متر مربع