شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 5

4,112 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى haptown hassan allam مقدم وجاهز لاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين بدون اوفر بموقع مميز في اليفا

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأكبر حديقة استلام فوري بقسط 7 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو في مصر مع شركة قوية وبتقسيط 12سنة

    Selection Code logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مونتي نابوليوني

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٦٧٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مونتي نابوليوني

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم 5 مليون بحري في موقع متميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر متميز شقة ارضي بحديقه في كمبوند جرين سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحه مميزه بحري فيو علي ڤيلات بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع ارضي بحديقه بحري في جرين سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بمقدمة 2,2مليون في سراي بفيو بحيرة

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • رير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٨٢٥٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,رير

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة تشطيب سوبرلوكس و مفروشة بأفضل موقع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في موقع مميز في المستقبل سيتي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع 115م في كمبوند بترفلاي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في قلب المستقبل سيتي بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند بترفلاي في المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • لا ميرادا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٩٬٣٣٨ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة لقطه دبل فيو باقل من سعر الشركه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على المناظر الطبيعية بأقل دفعة أولى-تالدا

    New Avenue Real Estate logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص وافضل سعر شقه بحري في بلوم فيلدز بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز اطلالة على اللاند سكيب متشطبة-فالدا

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنصف سعرها الاصلى متشطبة بالتكيفات فى فالدا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ريدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٥٩٦٬٥٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا ريدج

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري تطل علي لاندسكيب بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في كمباوند سراي بإطلالة رائعة

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في العاصمه السياحيه الجديده

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تالدا مدينة المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨٤٬٧٨٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,تالدا

    1 - 3 غرفة