دوبلكس للبيع في ايستاون, صفحة 2

213 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس ارضي بجاردن تشطيب كامل بالتكييفات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس ثلاثة طوابق بالروف للبيع في سويط ايست تاون

    The Broker EG logo image

4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر في سوديك

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس برووف استلام فوري ريسيل بأقل سعر - سوديك

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر بأكبر حديقة استلام فوري متشطب بالكامل

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة متشطب بالمطبخ و التكيفات استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس 4 غرف افضل سعر لبيع نص تشطيب بالقرب AUC

    Gaby's Homes logo image

4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس 287 متر 3 غرف فى إيست تاون موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة 3 غرف فى إيست تاون

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلِكس مفروش بالكامل استلام فوري في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب سوبر لوكس اكبر مساحة جنينه باقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالتكيفات و المطبخ بجاكوزي بفيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس مع رووف للبيع في إيستاون

    Treasure Real estate logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس فى سوديك إيست تاون مطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٦٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو ب افضل سعر دوبلكس جاردن في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن فيو دوبلكس روف في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في كمبوند ايستاون سوديك

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس للبيع نصف تشطيب موقع متميز بأرخص سعر هناك

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبليكس للبيع موقع مميز بأرخص سعر في ايستاون

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس جاردن بحري لقطة متشطب بالمطبخ والتكيفات

    Right Direction logo image

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس استلام فوري موقع مميز في سودك ايست تون

    متصدر

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي تريبلكس في ايستاون 4 غرف

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في سوديك إيستاون

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس مع روف - موقع مميز - أقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى ايست تاون استلام فوري

    Conquer Properties logo image

5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع