دوبلكس للبيع في ايستاون, صفحة 7

213 عقارات أخرى
  • 16

    دوبلكس

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة - بالمطبخ والتكييفات

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطب بالتكييفات والمطبخ يسعر مميز

    متصدر

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس ريسيل للبيع باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة متشطب بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٢٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن فاخر للبيع تشطيب هاي اند

    ERE logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز فورا| دوبلكس برووف 4غرف وفيو مباشر ع لاندسكيب

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر دوبلكس استلام فوري ومفروش بالكامل-ايستاون

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه دوبلكس بجاردن ومتشطب بالكامل للبيع في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل للبيع - استلام فوري بسعر مميز

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس مميز 365 متر 4 غرف نوم نصف تشطيب

    Cairo Gate Real Estate logo image

4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس + جاردن استلام فوري متشطب ريسيل | سعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي للبيع متشطب في إيست تاون - التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس برووف جاهز فورا بسعر مغري ف ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف بسعر لقطه ٤ غرف علي فيو مميز لاندكسيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس بلوكيشن مميز في كمبوند ايستاون سوديك

    ABAZA for real estate logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للبيع | نصف تشطيب بسعر مميز في ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في إيستاون بحديقة خاصة بمساحه عمليه

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس +جاردن تشطيب كامل بالتكيفات في ايست تاون

    views investment logo image

4

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس برووف - ايستاون - القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس مميز متاح للبيع في سوديك إيستاون موقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٦٥٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لدوبلكس رووف تريبلكس ايستاون سوديك

4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر متشطب للبيع إيستاون موقع متميز

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس روف كمبوند ايستاون بجوار جامعة الامريكية

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن في كمبوند ايستاون سوديك بحري على فيو

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن في لوكيشن مميز في سوديك ايستاون للبيع

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٨٧٠ جنيه/متر مربع