دوبلكس للبيع في ايستاون, صفحة 5

213 عقارات أخرى
  • 9

    دوبلكس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في سوديك إيستاوون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٧١٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس حديقة للبيع في سوديك إيست تاون | موقع مميز

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٩١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تربلكس بكبموند إيستاون سوديك في الماركت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في سوديك إيستوون

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى للبيع فى ايست تاون بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في كمبوند سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في سوديك إيستاون

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢٥٣ متر مربع

    ٧١٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٠٬١٩٣٬٦٣٦ جنيه

    دوبلكس استلام فوري ف ايستاون سوديك التجمع الخامس

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٠٬١٩٣٬٦٣٦ جنيه

    دوبلكس جاردن باقل سعر للبيع ف ايستاون سوديك التجمع

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس متشطب باقل سعر ف سوديك ايستاون تجنع خامس

4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٥٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تربلكس متشطب بالكامل اقل سعر ف ايستاون سوديك

4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٥٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس متشطب بالكامل مفروش ف ايست تاون سوديك

3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بموقع مميز جدًا، أكبر مساحة مع روف

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع لوكيشن متميز باقل سعر استلام فوري

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايست تاون دوبلكس تشطيب فاخر جاردن وموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايست تاون دوبلكس تشطيب فاخر جاردن وموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطب بالتكييفات والمطبخ بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي في ايستاون متشطب بحديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس روف في ايست تاون متشطب بالفرش استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٨٧٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كامل الفرش بحديقة 230م ب ايستاون للبيع

    East wing logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٧٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس فاخر متشطب بإطلالة مفتوحة في سوديك إيستاون

    TREX logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة تريبلِكس بفيو مميز في ايست تاون

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس بأفضل سعر في الماركت في سوديك إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس جاردن بااقل سعر بالكمبوند بسويك ايست تاون

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٣ جنيه/متر مربع