دوبلكس للبيع في ايستاون, صفحة 4

213 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف في موقع متميز في فيو مفتوح بحري - سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة دوبلكس علوي باحسن موقع في ايست تون

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس بحري أقل من سعر الماركت استلام فوري

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس استلام فوري متشطب بالكامل بموقع مميز للبيع

    why solutions logo image

2

    2

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تريبليكس - ايستاون - القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

3

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٦٣٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص دوبلكس نص تشطيب فى ايستاون للبيع استلام فورى

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مع 90م روف موقع متميز و اقل سعر

    Spade consultancy logo image

5

    6

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس مفروش-بلوكيشن مميز في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز مفروش للبيع في إيستاون

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن للبيع | إيستاون-استلام فوري

    Premium Homes logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس متشطب استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر للبيع في إيستاون سوديك – موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع:تريبللكس فاخر مفروش بالكامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جداً - فيو مفتوح -سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة 4غرف سوديك ايستاون التجمع فوري متشطب

    Compound Hekaya logo image

4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن أقل من سعر الماركت في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تريبلكس نصف تشطيب في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع – سوديك إيست تاون، التجمع الخامس

    Beltone logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس للبيع في سوديك إيستاون – القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطب في ايستاون

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس للبيع في إيستاون (نصف تشطيب) - فيو حديقة

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة للبيع في إيستاون - سعر مميز جدا

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة للبيع في إيستاون - سعر مميز جدا

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة للبيع في إيستاون - سعر مميز جدا

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في ايستاون باركس

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع